Detoxikácia pleti

Detoxikácia pleti Mansard je prístrojové ošetrenie na báze vzájomného spolupôsobenia slaboprúdov a kozmetických prípravkov. Bolo vyvinuté pre luxusné kozmetické salóny ako procedúra na stimuláciu buniek, pri ktorej dochádza k vylučovaniu toxínov a nečistôt z medzibunkových priestorov pleti.
Detoxikácia je určená na obnovu rovnomernej štruktúry pokožky tváre, krku a dekoltu, na odbúranie opuchov a na rýchle dohojenie zápalov a akné. Po skončení detoxikácie (cca 10min) je pleť dokonale čistá, pružnejšia a žiarivejšia.

Pre koho je detoxikácia vhodná?
Detoxikácia je vhodná pre všetky vekové kategórie, môžu ju absolvovať aj ľudia s veľmi citlivou pleťou so sklonom k začervenaniu, ale výborne pôsobí aj na pleť pórovitú , zapálenú a zanesenú.

Ak je pleť jemná a citlivá, doporučujeme robiť detoxikáciu ako samostaný úkon bez ďalších manuálych alebo prístrojových zásahov.
Cena: 33,- Eur (tvár) 40,- Eur (tvár,krk dekolt). 

Ak je pleť hrubá, mastná, zápalová, pórovitá, doporučujeme pred detoxikáciou urobiť parafínový zábal s manuálnym hĺbkovým čistením a mechanický peeling Pepita (mikrodermabrázia) . Táto kombinácia ošetrenia prináša veľmi rýchle a viditeľné výsledky. Zápaly odoznejú do 3 dní, póry sa stiahnu a štruktúra pleti je výrazne jemnejšia. Ak je pleť pórovitá bez zápalov, stačí takéto ošetrenie opakovať jedekrát mesačne. Pokiaľ sú aj zápaly, je vhodné takéto ošetrenie zopakovať 3-krát v dvojtýždňových intervaloch, kým sa pleť nevylieči a potom priebežne podľa potreby, po dohode s kozmetičkou. 
Cena: 50,- Eur (tvár), 73,00 Eur (tvár,krk,dekolt)

Detoxikácia pleti je veľmi príjemná, voňavá ,bezbolestná procedúra. Je súčasťou konceptuMansard Bio Visage, v ktorom tvorí prvý krok k celkovému ozdraveniu a omladeniu pokožky. Je možné ju zaradiť do kompletného kozmetického ošetrenia, takže po detoxikácii môže nasledovať kozmetická masáž a pleťová maska, prípadne biostimulácia laserom alebo ošetrenie galvanickou žehličkou vrások. Vzájomné kombinácie a postupy zvolí kozmetička podľa stavu pleti a vašich požiadaviek.Pokiaľ potrebujete riešiť ochabnutú, starnúcu pleť s vráskami, určite je potrebné absolvovať kompletné ošetrenie Mansard Bio Visage aj s výživou a liftingom pleti.