Mezoterapia

Je vpravenie kyseliny hyaluronovej, alebo iných aktívnych látok do pokožky do hĺbky 0,5 mm rollerom s oceľovými ihličkami, za účelom výraznej hydratácie, revitalizácie, zvýšenia tonusu a turgoru pleti a odstránenia jemných vrások na čele, vonkajších kútikov očí a kútikov úst.
Povrchové pôsobenie peercing-rolleru zasahuje rohovú vrstvu pokožky, uľahčuje prienik aktívnych látok do pleti a súčasne pôsobí ako špecifická masáž, podporujúca tvorbu kolagénu. Preto sa touto metódou tiež výrazne zjemňujú hlboké jazvy po akné a strie nie staršie ako 2 roky. Obvykle dermaroler kombinujeme s dermaliftom - prístrojom na vpravenie účinných látok do vrások - bližšie sa o dermalifte dočítate na našej stránke.

AKO SA NA ZÁKROK PRIPRAVIŤ?
Špeciálna príprava nie je nevyhnutná. Najlepšie je na zákrok prísť nenalíčená, ako to nie je možné, budete odlíčená v salóne.

JE ZÁKROK BOLESTIVÝ?
Zákrok je spojený s pocitom tlaku  a pichania miernej až strednej intenzity. Niekoľko hodín po zákroku je pleť začervenalá.

3 dni po zákroku sa neopaľujte, nechoďte do sauny ani do solária a na kozmetické ošetrenie môžete ísť po 2 týždňoch. Ošetrujúce krémy a make-up aplikujte po 12-24 hod.

AKO ČASTO ZÁKROK ABSOLVOVAŤ?
Ucelená kúra spočíva v 3-4 opakovaniach v intervale 10-14 dní. Obvykle opakujeme ucelenú kúru 1-2-krát ročne.

KEDY SA ZÁKROK NEDOPORUČUJE?

 • v tehotenstve
 • pri akútnom zápale kože
 • pri oslabenom imunitnom systéme
 • počas vírusových ochorení
 • pri solárnom erytéme

  CENY
  čelo ............................ 20,00 €
  líca ............................. 20,00 €
  očné okolie ...............    15,00 €
  okolie úst ..................   15,00 €
  celá tvár ....................  50,00 €
  krk ............................. 30,00 €
  dekolt ........................  50,00 €