Hair TATTOO

Hair Tatoo je imitácia vlasových folikulov na rôznych častiach  hlavy, kde vlasy úplne chýbajú alebo sú riedke.   V našom salóne pracujeme s  prístrojom ORON 57 so špeciálne upravenou hlavicou, vďaka ktorej je výsledok mikropigmentácie veľmi precízny a prirodzený bez fľakov a nápadných "bodiek". Preto vieme uspokojiť aj tých najnáročnejších klientov. 

Všetky fotografie na tejto stránke sú ukážky našich vlastných prác!

Zákrok je vhodný pre mužov aj pre ženy, ktorí potrebujú riešiť tieto vzhľadové nedostatky:

        . kúty, vysoké čelo
       . zahustenie riedkych vlasov
        . prekrytie lysín prípadne celej hlavy bez vlasov

Dĺžka úkonu a cena závisia od toho, aká veľká plocha hlavy sa tetuje. Väčšinou záujemca pošle mailom fotografie hlavy a ja mu na základe toho viem povedať pribl.cenu zákroku. Ceny sa pohybujú v takomto rozmedzí:

Kúty, čelo.......................................... do 300€

Temeno    ..........................................  od 300€ do 450€

Celá hlava.........................................     1.000€ 

Pri práci používame lokálne anestetiká, aby bol zákrok menej bolestivý. 

Hair folicul simulation(HFS) , čiže simulácia vlasových folikulov, ako sa zvykne metóda HairTatoo tiež nazývať, je vďaka prístroju ORON 57 veľmi precízna a vyzerá skutočne ako oholené strnisko, pretože ihly sú mimoriadne tenké. Výsledný efekt je neporovnatelne lepší oproti klasickému tetovaniu jednou ihlou.

Na fotografiách vidíte (zľava): temeno pred Hair Tattoo, po Hair Tattoo klasickou metódou a záber toho istého temena urobeného prístrojom ORON 57 1,5 roka po tetovaní klasickou metódou.

Nasledujúce fotografie zobrazujú hlavu pred a po Hair Tattoo.

Ako postupovať, pokiaľ sa rozhodnete pre Hair Tatoo

Ak už máte dohodnutý termín tetovania, príďte s umytými vlasmi, pretože min. 3dni po zákroku si nebudete môcť namočiť hlavu. Vlasy majte buď úplne oholené alebo skrátené max. na 5mm, ale pokiaľ chcete tetovať len malé plochy, nemusíte sa strihať úplne nakrátko. Na 25min nanesieme anestetikum Emla a potom už začneme tetovať. Do 3 mesiacov si dohodneme ďalšie stretnutie, pri ktorom imitovaný porast prehustíme ešte raz na miestach, ktoré ostali svetlejšie, prípadne celú plochu pretetujeme ešte raz, aby bola farba výraznejšia. Táto druhá návšteva sa nazýva  korekcia  a poskytujem na ňu 50% zľavu.

Pred Po

 

Následná domáca starostlivosť

  • Prvé 3 dni po zákroku si hlavu nenamočte, od 3.dňa oplachujte len čistou vodou, od 7.dňa môžte aj šampónovať.
  • Týždeň sa vyhýbajte priamemu slnku.
  • Aspoň 3 dni po zákroku sa vyhýbajte prašnému prostrediu a silnému poteniu.
  • Keď vás začne v priebehu hojenia tetované miesto svrbieť, neškrabte sa a neolupujte chrastičky, radšej si pokožku natrite jemne kalciovou masťou. Tá hojenie urýchli.
  • Hojenie trvá 7-10 dní, po odlúpnutí chrastičiek je farba veľmi svetlá a počas 3 týždňov ako sa pokožka hojí, farba postupne vystúpi a je viditelnejšia.
  • Prvých 10 dní po zákroku si hlavu nehoľte žiletkou.

Hair Tatoo vám nahradí chýbajúce vlasy zhruba na 2 roky.
Potom je potrebné tetovanie doplniť či už kvôli intenzite farby alebo dotetovaniu nových miest na hlave. Tento zákrok sa volá oživenie farby.

Z ďalších ukážok prác vidíte, že farba sa ukladá rovnomerne a nevytvára neprirodzené fľaky. Výsledný efekt je veľmi prirodzený.